$925,000
- Land
- 36.14 Acres
- $25,595 per Acre
0 Mississippi 53, Poplarville, MS 39470
0 Mississippi 53, Poplarville, MS 39470$925,000
0 Mississippi 53, Poplarville, MS 39470
0 Mississippi 53, Poplarville, MS 39470$177,000
1270 Hilt Fornea Rd, Poplarville, MS 39470
1270 Hilt Fornea Rd, Poplarville, MS 39470$23,000
Lot 2 Benjamin Ln, Poplarville, MS 39470
Lot 2 Benjamin Ln, Poplarville, MS 39470$242,800
3 Jimmy Reyer Rd, Poplarville, MS 39470
Carolyn Pullens Luxury Southern Realty
$257,500
NHN Antler Ridge Lot B, Poplarville, MS 39470
NHN Antler Ridge Lot B, Poplarville, MS 39470$257,500
NHN Antler Ridge Lot A, Poplarville, MS 39470
NHN Antler Ridge Lot A, Poplarville, MS 39470$94,000
33 Nelson Rd, Poplarville, MS 39470
33 Nelson Rd, Poplarville, MS 39470$239,000
0 Four Feathers Ranch Rd, Poplarville, MS 39470
0 Four Feathers Ranch Rd, Poplarville, MS 39470$4,595,000
773 Old Camp Rd, Poplarville, MS 39470
Patrick Gibson UNITED COUNTRY - SOUTHERN STATES REALTY (BOF)
$141,800
0 Emile Davis Rd, Poplarville, MS 39470
0 Emile Davis Rd, Poplarville, MS 39470$325,000
104 H Burge Rd, Poplarville, MS 39470
Rita Tetzlaff RE/MAX Premier Group
$225,000
210 Buck Kirkland Rd, Poplarville, MS 39470
Richard Teague First Real Estate LLC
$130,000
Lot 4-A Janies Way, Poplarville, MS 39470
Lot 4-A Janies Way, Poplarville, MS 39470$39,900
0 S Rd Unit 4138595, Poplarville, MS 39470
0 S Rd Unit 4138595, Poplarville, MS 39470$405,000
449 Oak Hill Rd, Poplarville, MS 39470
Whitney Magee Vines Realty & Land LLC
$262,500
0 Darron Hodge Ln, Poplarville, MS 39470