$340,000 Sold Oct 29, 2025
449 S Greenwood St, Porterville, CA 93257
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,540 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- $221/SF
- 29 Days On Market
Current Estimated Value $340,940
Last Listing Agent Jenny Madrid Garcia Legacy Real Estate Inc
449 S Greenwood St, Porterville, CA 93257