$120,000
- Land
- 2.19 Acres
- $54,795 per Acre
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535$120,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535$136,900
Lot 6 Valley View Rd, Saint Marys, KS 66536
Lot 6 Valley View Rd, Saint Marys, KS 66536$1,200,000
14310 McIntyre Creek Rd, Olsburg, KS 66520
Rael Bloom Homestead Real Estate
$64,900
208 Sandbar Dr, Wamego, KS 66547
208 Sandbar Dr, Wamego, KS 66547$174,900
541 Emmett St, Emmett, KS 66422
Melanie Batterton Pearl Real Estate & Appraisal
$49,900
304 Overbrook Dr, Wamego, KS 66547
304 Overbrook Dr, Wamego, KS 66547$43,900
201 Overbrook Dr, Wamego, KS 66547
201 Overbrook Dr, Wamego, KS 66547$50,000
4852 Nature Ave, Blue, KS 66502
4852 Nature Ave, Blue, KS 66502$136,900
Lot 5 Valley View Rd, Saint Marys, KS 66536
Lot 5 Valley View Rd, Saint Marys, KS 66536$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 20, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 20, Saint George, KS 66535$25,000
202 Frontier Ave, Westmoreland, KS 66549
202 Frontier Ave, Westmoreland, KS 66549$225,000
409 Anderson Ave, Belvue, KS 66407
James Clancy Foundation Realty
$295,000 New Construction
9877 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
Peggy Foist-Swisher Prestige Realty & Associates, LLC
$32,999
7850 Lakeside Ave, Blue Township, KS 66502
7850 Lakeside Ave, Blue Township, KS 66502$250,000
00000 Kansas 99 Unit North 25 +/- acre lo, Wamego, KS 66547
00000 Kansas 99 Unit North 25 +/- acre lo, Wamego, KS 66547$423,000
0000 Indian Village Rd, Belvue Township, KS 66407
0000 Indian Village Rd, Belvue Township, KS 66407$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 7, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 7, Saint George, KS 66535$427,500
4565 Kansas 99, Wamego, KS 66547
Kyle Powers EXP Realty, LLC
$274,000
0000 Indian Village Rd Unit WEST 40, Belvue Township, KS 66407
0000 Indian Village Rd Unit WEST 40, Belvue Township, KS 66407$285,000 New Construction
408 N Walnut St, Westmoreland, KS 66549
Dawn Belville K.W. One Legacy Partners
$279,900 New Construction
507 Shady Oak Dr, Saint George, KS 66535
Ricci Dillon ERA High Pointe Realty
$120,000
14409 Wildwood Cir, Wamego, KS 66547
14409 Wildwood Cir, Wamego, KS 66547$28,000
Lot 18 on 14th St, Wamego, KS 66547
Lot 18 on 14th St, Wamego, KS 66547$234,900
906 6th St, Wamego, KS 66547
Cindy Glynn Coldwell Banker American Home
$1,490,000
10465 Elizas Rd, Saint George, KS 66535
Kyle Powers EXP Realty, LLC
$1,620,000
8325 Lost Creek Rd, Belvue, KS 66407
8325 Lost Creek Rd, Belvue, KS 66407$298,000
601 Poplar St, Wamego, KS 66547
Casie Hartwich Rockhill Real Estate Group
$755,000 New Construction
14290 Prairie Trail, Wamego, KS 66547
Kevin Tilley Alliance Realty
$285,000
4374 Glen View Dr, Manhattan, KS 66502
Kayela Quinn K.W. One Legacy Partners
$60,000
4864 High Prairie Dr, Manhattan, KS 66502
4864 High Prairie Dr, Manhattan, KS 66502$262,000 New Construction
813 14th St, Wamego, KS 66547
Craig Berry The Alms Group
$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 16, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 16, Saint George, KS 66535$399,900
4172 Mcmillin Ln, Manhattan, KS 66502
Kim Strawn ERA High Pointe Realty
$105,000
14200 Prairie Trail, Wamego, KS 66547
14200 Prairie Trail, Wamego, KS 66547$122,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 14, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 14, Saint George, KS 66535$209,000
113 Walnut St, Wamego, KS 66547
Terri Hollenbeck Crossroads Real Estate & Auction LLC
$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 9, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 9, Saint George, KS 66535$239,900
417 E 4th St, Onaga, KS 66521
Wendie Edwards-Richter Better Homes and Gardens Real
$470,250
0000 Levee Dr, Manhattan, KS 66502
0000 Levee Dr, Manhattan, KS 66502$45,000
8376 Derik Ct, Manhattan, KS 66502
8376 Derik Ct, Manhattan, KS 66502Showing Results 41 - 80, Page 2 of 4