Prentiss County MS Homes for Sale
-
-
$168,320
- Land
- 85.6 Acres
- $1,966 per Acre
0 85 6+ - Acres County Road 2291 Unit 26-634, Booneville, MS 38829
0 85 6+ - Acres County Road 2291 Unit 26-634, Booneville, MS 38829 -
-
$100,000
- Land
- 33.47 Acres
- $2,988 per Acre
274 Cr 3301, Booneville, MS 38829
274 Cr 3301, Booneville, MS 38829 -
$19,990
- Land
- 2.99 Acres
- $6,686 per Acre
0 County Road 1040 Unit 26-551, Booneville, MS 38829
0 County Road 1040 Unit 26-551, Booneville, MS 38829 -
$169,400
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,000 Sq Ft
149 Cr 5091 Cr, Booneville, MS 38829
149 Cr 5091 Cr, Booneville, MS 38829Nicholas Franks Pinnacle Realty, LLC
-
$125,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,289 Sq Ft
1314 Martin Luther King jr Dr, Booneville, MS 38829
1314 Martin Luther King jr Dr, Booneville, MS 38829Katie O'Kelly CENTURY 21 KNOWLES REALTY
-
$39,900
- Land
- 5 Acres
- $7,980 per Acre
0 Cr 1131, Booneville, MS 38829
0 Cr 1131, Booneville, MS 38829 -
$319,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,960 Sq Ft
268 County Road 4101, Marietta, MS 38856
268 County Road 4101, Marietta, MS 38856Justin Tapp United Country Compass Realty Group
-
$199,999
- Land
- 84 Acres
- $2,381 per Acre
207 Howser Ave, Booneville, MS 38829
207 Howser Ave, Booneville, MS 38829 -
$95,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 920 Sq Ft
102 Harbor Dr, Booneville, MS 38829
102 Harbor Dr, Booneville, MS 38829Pamela Morris Crye-Leike Realtors
-
$199,999
- Land
- 84 Acres
- $2,381 per Acre
207 Howser Ave Unit LotWP001, Booneville, MS 38829
207 Howser Ave Unit LotWP001, Booneville, MS 38829 -
$231,750
- Land
- 103 Acres
- $2,250 per Acre
0 Mississippi 4, New Site, MS 38859
0 Mississippi 4, New Site, MS 38859 -
$292,500
- Land
- 130 Acres
- $2,250 per Acre
0 Mississippi 4, New Site, MS 38859
0 Mississippi 4, New Site, MS 38859 -
$231,750
- Land
- 103 Acres
- $2,250 per Acre
00 Hwy 4 Unit LotWP006, New Site, MS 38859
00 Hwy 4 Unit LotWP006, New Site, MS 38859 -
$204,988
- Land
- 73.21 Acres
- $2,800 per Acre
00 Hwy 4 Unit LotWP002, New Site, MS 38859
00 Hwy 4 Unit LotWP002, New Site, MS 38859 -
$292,500
- Land
- 130 Acres
- $2,250 per Acre
00 Hwy 4 Unit LotWP005, New Site, MS 38859
00 Hwy 4 Unit LotWP005, New Site, MS 38859 -
$116,194
- Land
- 45.3 Acres
- $2,565 per Acre
00 County Road 3480, New Site, MS 38859
00 County Road 3480, New Site, MS 38859 -
$204,988
- Land
- 73.21 Acres
- $2,800 per Acre
0 County Road 3485, New Site, MS 38859
0 County Road 3485, New Site, MS 38859 -
$115,000
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,524 Sq Ft
485 Mississippi 4, Booneville, MS 38829
485 Mississippi 4, Booneville, MS 38829Hunter Hastings TM REALTORS
-
$269,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,411 Sq Ft
112 Quail Run Dr, Booneville, MS 38829
112 Quail Run Dr, Booneville, MS 38829Justin Tapp United Country Compass Realty Group
-
$65,000
- Land
- 5.07 Acres
- $12,821 per Acre
0 County Road 7081, Booneville, MS 38829
0 County Road 7081, Booneville, MS 38829 -
$154,999
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,426 Sq Ft
550 Park St, Baldwyn, MS 38824
550 Park St, Baldwyn, MS 38824Cindy Waters AIM HIGH REALTY, LLC
-
$25,000
- Land
- 3.34 Acres
- $7,485 per Acre
Lot #8 Cr 7200, Booneville, MS 38829
Lot #8 Cr 7200, Booneville, MS 38829 -
$135,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,243 Sq Ft
909 Blue Bell St, Baldwyn, MS 38824
909 Blue Bell St, Baldwyn, MS 38824Shannon Rowland Crye-Leike Realtors
-
$249,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,405 Sq Ft
1104 W Church St, Booneville, MS 38829
1104 W Church St, Booneville, MS 38829Andy Estes COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$56,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,215 Sq Ft
756 Mississippi 365, Burnsville, MS 38833
756 Mississippi 365, Burnsville, MS 38833
Jody Stennett
Crye-Leike Realtors
(662) 478-8312
-
$43,000
- Land
- 1.38 Acres
- $31,159 per Acre
507 Washington St, Booneville, MS 38829
507 Washington St, Booneville, MS 38829 -
$114,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 974 Sq Ft
605 S Bryant St, Booneville, MS 38829
605 S Bryant St, Booneville, MS 38829Matthew Coats Childers Realty & Associates, Inc.
-
$375,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,400 Sq Ft
304 Cr 8401, Rienzi, MS 38865
304 Cr 8401, Rienzi, MS 38865Elyse Smith Anchor Realty, LLC
-
$249,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,098 Sq Ft
11 Cr 7130, Booneville, MS 38829
11 Cr 7130, Booneville, MS 38829
Travis Childers
Childers Realty & Associates, Inc.
(662) 598-8531
-
$110,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,741 Sq Ft
202 McClamroch Dr, Booneville, MS 38829
202 McClamroch Dr, Booneville, MS 38829Joyce Pearson United Country Compass Realty Group
-
$21,060
- Land
- 3.51 Acres
- $6,000 per Acre
3 County Road 4251, New Site, MS 38859
3 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$26,940
- Land
- 4.49 Acres
- $6,000 per Acre
5 County Road 4251, New Site, MS 38859
5 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$25,080
- Land
- 4.18 Acres
- $6,000 per Acre
4 County Road 4251, New Site, MS 38859
4 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$25,540
- Land
- 4.09 Acres
- $6,244 per Acre
6 County Road 4251, New Site, MS 38859
6 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$24,300
- Land
- 4.05 Acres
- $6,000 per Acre
9 County Road 4251, New Site, MS 38859
9 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$22,080
- Land
- 3.68 Acres
- $6,000 per Acre
8 County Road 4251, New Site, MS 38859
8 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$23,760
- Land
- 3.96 Acres
- $6,000 per Acre
7 County Road 4251, New Site, MS 38859
7 County Road 4251, New Site, MS 38859 -
$15,840
- Land
- 2.64 Acres
- $6,000 per Acre
1 County Road 4251, New Site, MS 38859
1 County Road 4251, New Site, MS 38859
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 3