$1,105,000 Sold Aug 20, 2025
Unlisted Address
- 2 Beds
- 2 Baths
- 806 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $1,371/SF
- 75 Days On Market
Last Listing Agent Michael Bethoney Nest Seekers LLC
Unlisted Address
$1,105,000 Sold Aug 20, 2025
Unlisted Address
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Bethoney Nest Seekers LLC
Unlisted Address
$445,000 Sold Oct 02, 2025
35-61 84th St Unit 307, Jackson Heights, NY 11372
Last Sold Summary
Last Listing Agent Shahriar Zim Douglas Elliman Real Estate
35-61 84th St Unit 307, Jackson Heights, NY 11372
$895,000 Sold Dec 17, 2025
22343 113th Dr, Queens Village, NY 11429
Last Sold Summary
Current Estimated Value $894,385
Last Listing Agent Gabriel Kashi Keystone Realty USA Corp
22343 113th Dr, Queens Village, NY 11429
$350,000 Sold Aug 21, 2025
35-30 73rd St Unit 5 B, Jackson Heights, NY 11372
Last Sold Summary
Last Listing Agent Brendan Williamson Brown Harris Stevens Residential Sales LLC
35-30 73rd St Unit 5 B, Jackson Heights, NY 11372
$405,000 Sold Apr 26, 2026
83-75 118th St Unit 4J, Kew Gardens, NY 11415
Last Sold Summary
Last Listing Agent Mike Kaheni Royal House Realty Inc
83-75 118th St Unit 4J, Kew Gardens, NY 11415
$760,000 Sold Jun 18, 2025
11580 217th St, Cambria Heights, NY 11411
Last Sold Summary
Current Estimated Value $767,591
Last Listing Agent Luis Genao Oversouth LLC
11580 217th St, Cambria Heights, NY 11411
$955,000 Sold Feb 12, 2026
27-23 Crescent St Unit 2-A, Long Island City, NY 11102
Last Sold Summary
Last Listing Agent Joaquin Valencia* Nest Seekers LLC
27-23 Crescent St Unit 2-A, Long Island City, NY 11102$530,000 Sold Sep 26, 2025