$6,565
- Land
- 1.63 Acres
- $4,028 per Acre
16015 Apache Trail, Corning, CA 96021
16015 Apache Trail, Corning, CA 96021$6,565
16015 Apache Trail, Corning, CA 96021
16015 Apache Trail, Corning, CA 96021$19,888
16240 Rancho Tehama Rd Unit Lot 110, Corning, CA 96021
16240 Rancho Tehama Rd Unit Lot 110, Corning, CA 96021$8,900
00 Horseshoe Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021
00 Horseshoe Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021$23,000
7335 Bluebird Rd, Corning, CA 96021
7335 Bluebird Rd, Corning, CA 96021$11,111
17220 Hillcrest Dr Unit Lot 219, Corning, CA 96021
17220 Hillcrest Dr Unit Lot 219, Corning, CA 96021$9,999
15942 S Mendocino Dr, Corning, CA 96021
15942 S Mendocino Dr, Corning, CA 96021$34,900
7114 Horseshoe Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021
7114 Horseshoe Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021$20,000
6962 Roundup Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021
6962 Roundup Dr, Rancho Tehama Reserve, CA 96021$17,777
7198 Amador Ct, Corning, CA 96021
7198 Amador Ct, Corning, CA 96021$15,555
7030 Oxyoke Bend, Corning, CA 96021
7030 Oxyoke Bend, Corning, CA 96021$15,888
16380 Hillcrest Dr Unit Lot 1104, Rancho Tehama Reserve, CA 96021
16380 Hillcrest Dr Unit Lot 1104, Rancho Tehama Reserve, CA 96021$22,000
17345 Hillcrest Dr, Corning, CA 96021
17345 Hillcrest Dr, Corning, CA 96021$40,000
7131 Coyote Point, Corning, CA 96021
7131 Coyote Point, Corning, CA 96021$18,000
17260 Hillcrest Dr, Corning, CA 96021
17260 Hillcrest Dr, Corning, CA 96021$50,000
7126 Coyote Point, Corning, CA 96021
7126 Coyote Point, Corning, CA 96021$16,500