$425,000 Sold Dec 30, 2025
1257 N Fairfax Blvd, Ranson, WV 25438
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,251 Sq Ft
- Built 2014
Last Sold Summary
- $189/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $433,609
Last Listing Agent Adam Shively Samson Properties
1257 N Fairfax Blvd, Ranson, WV 25438