Section Image

Adam Smith

CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
7 Closed Sales
$3.9M Total Value
$180K - $1.2M Price Range
$553.9K Average Price
Prior 5 years

About Adam

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 13

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$190,000
Average Sale Price
$190,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$480,000
Average Sale Price
$480,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$190,000
Average Sale Price
$190,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,119,000
Average Sale Price
$559,500
Price Range
$480K - $639K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,758,500
Average Sale Price
$551,700
Price Range
$180K - $1.2M

Adam's Listings and Deals

Adam Smith