Section Image

Alex Pope

Keller Williams
11 Closed Sales
$2.2M Total Value
$150K - $294.4K Price Range
$201.4K Average Price
Prior 5 years

About Alex

Home Types: House
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$392,500
Average Sale Price
$196,250
Price Range
$155K - $238K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$259,000
Average Sale Price
$129,500
Price Range
$50K - $209K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,432,421
Average Sale Price
$238,737
Price Range
$155K - $267K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$783,360
Average Sale Price
$156,672
Price Range
$50K - $294K

Alex's Listings and Deals

Agent License: Mississippi S54380

Alex Pope