Section Image

Alex Serrao

COMPASS FLORIDA LLC
16 Closed Sales
$7.4M Total Value
$290K - $825K Price Range
$464.4K Average Price
Prior 5 years

About Alex

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$794,000
Average Sale Price
$264,667
Price Range
$115K - $369K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$751,000
Average Sale Price
$751,000

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,646,999
Average Sale Price
$329,400
Price Range
$115K - $543K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,233,000
Average Sale Price
$616,500
Price Range
$482K - $751K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,646,999
Average Sale Price
$329,400
Price Range
$115K - $543K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$5,783,503
Average Sale Price
$525,773
Price Range
$290K - $825K

Production Over Time

5 Year View

Alex's Listings and Deals

Alex Serrao