Section Image

Art Marin

J & M Realty
6 Closed Sales
$2.8M Total Value
$325K - $630K Price Range
$461.7K Average Price
Prior 5 years

About Art

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 19

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$865,000
Average Sale Price
$432,500
Price Range
$325K - $540K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,770,000
Average Sale Price
$461,667
Price Range
$325K - $630K

Art's Listings and Deals

Art Marin