Section Image

Ashley Kerns

Dandridge Realty Group, LLC
10 Closed Sales
$4.5M Total Value
$305K - $615K Price Range
$449K Average Price
Prior 5 years

About Ashley

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$915,000
Average Sale Price
$457,500
Price Range
$390K - $525K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$380,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,530,000
Average Sale Price
$510,000
Price Range
$390K - $615K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,650,000
Average Sale Price
$412,500
Price Range
$305K - $595K

Ashley's Listings and Deals

Ashley Kerns