Section Image

Brandon Gilliam

Real Link
3 Closed Sales
$1.6M Total Value
$340K - $665K Price Range
$517.7K Average Price
Prior 5 years

About Brandon

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$888,000
Average Sale Price
$444,000
Price Range
$340K - $548K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$665,000

Neighborhoods Brandon is Experienced In

Brandon's Listings and Deals

Agent License: 2025004981

Brandon Gilliam