Section Image

Casey Harrigan

EXP Realty, LLC.
3 Closed Sales
$190K Total Value
$25K - $125K Price Range
$63.3K Average Price
Prior 5 years

About Casey

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$125,000
Average Sale Price
$125,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$65,000
Average Sale Price
$32,500
Price Range
$25K - $40K

Casey's Listings and Deals

Agent License: Ohio 2024005623

Casey Harrigan