Section Image

Cody Way

EXP Realty
3 Closed Sales
$764K Total Value
$35K - $600K Price Range
$254.7K Average Price
Prior 5 years

About Cody

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$729,000
Average Sale Price
$364,500
Price Range
$129K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$35,000
Average Sale Price
$35,000

Cody's Listings and Deals

Agent License: Idaho SP59096

Cody Way