Section Image

Cristina Meyer

AXEN Realty
4 Closed Sales
$1.6M Total Value
$75K - $735K Price Range
$411.3K Average Price
Prior 5 years

About Cristina

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$465,000
Average Sale Price
$232,500
Price Range
$75K - $390K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,180,000
Average Sale Price
$590,000
Price Range
$445K - $735K

Cristina's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100110146

Cristina Meyer