Section Image

Darric Nail

Trusted Realty
15 Closed Sales
$2.4M Total Value
$90K - $369K Price Range
$162.9K Average Price
Prior 5 years

About Darric

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$307,000
Average Sale Price
$153,500
Price Range
$102K - $205K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$274,000
Average Sale Price
$137,000
Price Range
$12K - $262K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$307,000
Average Sale Price
$153,500
Price Range
$102K - $205K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$539,000
Average Sale Price
$179,667
Price Range
$12K - $265K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,148,000
Average Sale Price
$143,500
Price Range
$63K - $272K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,295,900
Average Sale Price
$185,129
Price Range
$12K - $369K

Darric's Listings and Deals

Darric Nail