Section Image

Drew Restivo

504 Realty
4 Closed Sales
$1.4M Total Value
$200K - $575K Price Range
$360K Average Price
Prior 5 years

About Drew

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$500,000
Average Sale Price
$250,000
Price Range
$200K - $300K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$500,000
Average Sale Price
$250,000
Price Range
$200K - $300K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$940,000
Average Sale Price
$470,000
Price Range
$365K - $575K

Drew's Listings and Deals

Agent License: Louisiana 995683814

Drew Restivo