Section Image

D'Vosha McGee

Essential Realty, LLC
15 Closed Sales
$1.8M Total Value
$42.5K - $500K Price Range
$118.8K Average Price
Prior 5 years

About D'Vosha

Home Types: House
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$403,500
Average Sale Price
$67,250
Price Range
$43K - $105K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$790,000
Average Sale Price
$79,000
Price Range
$43K - $180K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$500,000
Average Sale Price
$500,000

Seller Deals

Total Deals
13
Total Value
$1,150,000
Average Sale Price
$88,462
Price Range
$43K - $180K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$632,000
Average Sale Price
$316,000
Price Range
$132K - $500K

D'Vosha's Listings and Deals

D'Vosha McGee