Section Image

Erik Ruiz

3 Closed Sales
$2.1M Total Value
$225K - $1.1M Price Range
$685.7K Average Price
Prior 5 years

About Erik

Home Types: House, MultiFamily, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$225,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$960,000
Average Sale Price
$480,000
Price Range
$225K - $735K

Erik's Listings and Deals

Erik Ruiz