Section Image

Erin McMurrough

RE/MAX Results
16 Closed Sales
$5.1M Total Value
$233K - $585K Price Range
$319.4K Average Price
Prior 5 years

About Erin

Home Types: Townhouse, House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$3,185,005
Average Sale Price
$353,889
Price Range
$233K - $585K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$773,000
Average Sale Price
$257,667
Price Range
$220K - $320K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$3,570,005
Average Sale Price
$357,001
Price Range
$233K - $585K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,012,900
Average Sale Price
$253,225
Price Range
$220K - $320K

Erin's Listings and Deals

Erin McMurrough