Section Image

Fernando Gallardo

Klovus Realty
12 Closed Sales
$10.7M Total Value
$28K - $2.7M Price Range
$893.6K Average Price
Prior 5 years

About Fernando

Home Types: House, Lot/Land, MultiFamily, Condo
Years of Experience: 6

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,780,000
Average Sale Price
$890,000
Price Range
$680K - $1.1M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,115,000
Average Sale Price
$1,557,500
Price Range
$385K - $2.7M

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$7,607,995
Average Sale Price
$760,800
Price Range
$28K - $2.7M

Fernando's Listings and Deals

Agent Photo

Fernando Gallardo