Section Image

Frank Moreno

24 Hour Real Estate
18 Closed Sales
$11.1M Total Value
$460K - $950K Price Range
$618.1K Average Price
Prior 5 years

About Frank

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 28

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,300,000
Average Sale Price
$650,000
Price Range
$510K - $790K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,750,000
Average Sale Price
$875,000
Price Range
$800K - $950K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,085,000
Average Sale Price
$695,000
Price Range
$510K - $790K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,750,000
Average Sale Price
$875,000
Price Range
$800K - $950K

Seller Deals

Total Deals
11
Total Value
$6,130,000
Average Sale Price
$557,273
Price Range
$330K - $790K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$4,995,000
Average Sale Price
$713,571
Price Range
$460K - $950K

Frank's Listings and Deals

Agent Photo

Frank Moreno