Section Image

Gregorio Sanchez

Sprout Realty
16 Closed Sales
$5.8M Total Value
$239K - $700K Price Range
$365.5K Average Price
Prior 5 years

About Gregorio

Home Types: House, Condo, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$540,000
Average Sale Price
$540,000

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,872,000
Average Sale Price
$410,286
Price Range
$220K - $700K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,235,000
Average Sale Price
$411,667
Price Range
$315K - $540K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,039,240
Average Sale Price
$367,204
Price Range
$220K - $700K

Gregorio's Listings and Deals

Agent License: Texas 0764112

Gregorio Sanchez