Section Image

Holly Berner

TouchPoint Properties
12 Closed Sales
$8.2M Total Value
$289K - $2M Price Range
$681.3K Average Price
Prior 5 years

About Holly

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,000,000
Average Sale Price
$2,000,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$660,000
Average Sale Price
$660,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,231,000
Average Sale Price
$807,750
Price Range
$169K - $2M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,145,000
Average Sale Price
$572,500
Price Range
$485K - $660K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$5,778,500
Average Sale Price
$722,313
Price Range
$169K - $2M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,397,000
Average Sale Price
$599,250
Price Range
$485K - $695K

Holly's Listings and Deals

Holly Berner