Section Image

James Burton

Everwise Realty
5 Closed Sales
$3.4M Total Value
$435K - $1.1M Price Range
$682.2K Average Price
Prior 5 years

About James

Home Types: House, Townhouse, Lot/Land
Years of Experience: 3

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,102,000
Average Sale Price
$551,000
Price Range
$475K - $627K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,489,000
Average Sale Price
$744,500
Price Range
$435K - $1.1M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,102,000
Average Sale Price
$551,000
Price Range
$475K - $627K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,489,000
Average Sale Price
$744,500
Price Range
$435K - $1.1M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,922,000
Average Sale Price
$640,667
Price Range
$475K - $820K

James' Listings and Deals

James Burton