Section Image

Janice Crank

eXp Realty LLC
2 Closed Sales
$735K Total Value
$335K - $400K Price Range
$367.5K Average Price
Prior 5 years

About Janice

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$735,000
Average Sale Price
$367,500
Price Range
$335K - $400K

Janice's Listings and Deals

Agent License: Idaho 1971885

Janice Crank