Section Image

Jeff Anderson

Anchor Realty
5 Closed Sales
$1.6M Total Value
$209K - $470K Price Range
$321.3K Average Price
Prior 5 years

About Jeff

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$279,000
Average Sale Price
$279,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,065,250
Average Sale Price
$355,083
Price Range
$209K - $470K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$279,000
Average Sale Price
$279,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,065,250
Average Sale Price
$355,083
Price Range
$209K - $470K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$541,000
Average Sale Price
$270,500
Price Range
$262K - $279K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,065,250
Average Sale Price
$355,083
Price Range
$209K - $470K

Jeff's Listings and Deals

Agent Photo

Jeff Anderson