Section Image

Jelixxa Moreno

Responds Quickly
City Group Properties
12 Closed Sales
$3.2M Total Value
$207K - $490K Price Range
$266.2K Average Price
Prior 5 years

About Jelixxa

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$409,000
Average Sale Price
$204,500
Price Range
$130K - $279K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$572,000
Average Sale Price
$286,000
Price Range
$267K - $305K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$409,000
Average Sale Price
$204,500
Price Range
$130K - $279K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,551,000
Average Sale Price
$310,200
Price Range
$219K - $490K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$409,000
Average Sale Price
$204,500
Price Range
$130K - $279K

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$2,785,800
Average Sale Price
$278,580
Price Range
$207K - $490K

Jelixxa's Listings and Deals

Agent License: Texas 0794099

Jelixxa Moreno

Responds Quickly