Section Image

Jessica Case

Keller Williams Lakeside
5 Closed Sales
$1.2M Total Value
$189K - $301K Price Range
$241.1K Average Price
Prior 5 years

About Jessica

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$492,000
Average Sale Price
$246,000
Price Range
$191K - $301K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$713,500
Average Sale Price
$237,833
Price Range
$189K - $290K

Jessica's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501464606

Jessica Case