Section Image

Julia Idoni

BAY COAST REALTY
10 Closed Sales
$2.1M Total Value
$58.9K - $455K Price Range
$211.5K Average Price
Prior 5 years

About Julia

Home Types: Manufactured, House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,549,500
Average Sale Price
$258,250
Price Range
$188K - $455K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$320,000
Average Sale Price
$320,000

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,723,400
Average Sale Price
$215,425
Price Range
$59K - $455K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$392,000
Average Sale Price
$196,000
Price Range
$72K - $320K

Julia's Listings and Deals

Julia Idoni