Section Image

Julio Roman

RE/MAX IN ACTION
7 Closed Sales
$3.2M Total Value
$310K - $750K Price Range
$462.9K Average Price
Prior 5 years

About Julio

Home Types: MultiFamily, House
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$490,000
Average Sale Price
$490,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$465,000
Average Sale Price
$465,000

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,465,000
Average Sale Price
$493,000
Price Range
$400K - $750K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$775,000
Average Sale Price
$387,500
Price Range
$310K - $465K

Julio's Listings and Deals

Julio Roman