Section Image

Laura Walsh

eXp Realty, LLC
6 Closed Sales
$4.1M Total Value
$480K - $945K Price Range
$686.5K Average Price
Prior 5 years

About Laura

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,770,000
Average Sale Price
$885,000
Price Range
$825K - $945K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$564,000
Average Sale Price
$564,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,770,000
Average Sale Price
$885,000
Price Range
$825K - $945K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,584,000
Average Sale Price
$528,000
Price Range
$480K - $564K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,770,000
Average Sale Price
$885,000
Price Range
$825K - $945K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,349,000
Average Sale Price
$587,250
Price Range
$480K - $765K

Laura's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100091181

Laura Walsh