Section Image

Lee McKenzie

CENTURY 21 BEGGINS
4 Closed Sales
$993K Total Value
$120K - $350K Price Range
$248.3K Average Price
Prior 5 years

About Lee

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$523,000
Average Sale Price
$261,500
Price Range
$253K - $270K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$523,000
Average Sale Price
$261,500
Price Range
$253K - $270K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$120K - $350K

Lee's Listings and Deals

Agent License: Florida 3615328
Agent Photo

Lee McKenzie