Section Image

Lee McNutt

Platinum Real Estate
5 Closed Sales
$869K Total Value
$154K - $217K Price Range
$173.8K Average Price
Prior 5 years

About Lee

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$327,000
Average Sale Price
$163,500
Price Range
$154K - $173K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$327,000
Average Sale Price
$163,500
Price Range
$154K - $173K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$487,000
Average Sale Price
$162,333
Price Range
$154K - $173K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$382,000
Average Sale Price
$191,000
Price Range
$165K - $217K

Lee's Listings and Deals

Agent License: Ohio 2021003866

Lee McNutt