Section Image

Lisa Lamb

Lamb's Realty
6 Closed Sales
$1.3M Total Value
$126K - $315K Price Range
$211K Average Price
Prior 5 years

About Lisa

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$410,000
Average Sale Price
$205,000
Price Range
$145K - $265K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$856,000
Average Sale Price
$214,000
Price Range
$126K - $315K

Lisa's Listings and Deals

Agent License: Florida BK3383793

Lisa Lamb