Section Image

Luis Perez

Miami Realty Network USA, LLC.
8 Closed Sales
$4.5M Total Value
$158.5K - $1.8M Price Range
$559.6K Average Price
Prior 5 years

About Luis

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$325,000
Average Sale Price
$325,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$590,000
Average Sale Price
$295,000
Price Range
$280K - $310K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,886,500
Average Sale Price
$647,750
Price Range
$159K - $1.8M

Luis' Listings and Deals

Luis Perez