Section Image

Mark Godwin

McCarthy Real Estate
2 Closed Sales
$893K Total Value
$420K - $473K Price Range
$446.5K Average Price
Prior 5 years

About Mark

Home Types: Townhouse
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$893,000
Average Sale Price
$446,500
Price Range
$420K - $473K

Mark's Listings and Deals

Mark Godwin