Section Image

Mary Corcoran

Corcoran Realty LLC
8 Closed Sales
$4.6M Total Value
$310K - $1.3M Price Range
$569.2K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$390,000
Average Sale Price
$390,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,237,000
Average Sale Price
$618,500
Price Range
$425K - $812K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$390,000
Average Sale Price
$390,000

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,663,500
Average Sale Price
$610,583
Price Range
$310K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$890,000
Average Sale Price
$445,000
Price Range
$390K - $500K

Mary's Listings and Deals

Agent License: Florida 3135230

Mary Corcoran