Section Image

Michael Kaptain

Stag Residential
4 Closed Sales
$1.3M Total Value
$280K - $379.9K Price Range
$331K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$664,000
Average Sale Price
$332,000
Price Range
$322K - $342K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$280,000
Average Sale Price
$280,000

Michael's Listings and Deals

Michael Kaptain