Section Image

Michele Crusoe

EXP Realty, LLC
3 Closed Sales
$686K Total Value
$185.9K - $300K Price Range
$228.6K Average Price
Prior 5 years

About Michele

Home Types: Condo, Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$485,900
Average Sale Price
$242,950
Price Range
$186K - $300K

Michele's Listings and Deals

Agent Photo

Michele Crusoe