Section Image

Michelle Salmeri

11 Closed Sales
$5.6M Total Value
$420K - $715K Price Range
$507.5K Average Price
Prior 5 years

About Michelle

Home Types: House
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,462,950
Average Sale Price
$487,650
Price Range
$450K - $528K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,462,950
Average Sale Price
$487,650
Price Range
$450K - $528K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$4,447,950
Average Sale Price
$494,217
Price Range
$285K - $675K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,135,000
Average Sale Price
$567,500
Price Range
$420K - $715K

Michelle's Listings and Deals

Agent License: 02006782
Agent Photo

Michelle Salmeri