Section Image

Randy Land

Evolve Realty
17 Closed Sales
$8.4M Total Value
$329K - $950K Price Range
$495.8K Average Price
Prior 5 years

About Randy

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$425,000
Price Range
$355K - $555K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,127,000
Average Sale Price
$563,500
Price Range
$378K - $749K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,950,000
Average Sale Price
$487,500
Price Range
$355K - $675K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,562,000
Average Sale Price
$520,667
Price Range
$378K - $749K

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$6,227,000
Average Sale Price
$518,917
Price Range
$345K - $950K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,201,000
Average Sale Price
$440,200
Price Range
$310K - $749K

Production Over Time

5 Year View

Randy's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0175096
Agent Photo

Randy Land