Section Image

Shauna Stewart

ReDefined Real Estate, LLC
10 Closed Sales
$5.9M Total Value
$183K - $2.1M Price Range
$652.3K Average Price
Prior 5 years

About Shauna

Home Types: House
Years of Experience: 8

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$185,000
Average Sale Price
$185,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$636,400
Average Sale Price
$636,400

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$368,000
Average Sale Price
$184,000
Price Range
$183K - $185K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$636,400
Average Sale Price
$636,400

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$368,000
Average Sale Price
$184,000
Price Range
$183K - $185K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$5,502,290
Average Sale Price
$786,041
Price Range
$390K - $2.1M

Shauna's Listings and Deals

Agent Photo

Shauna Stewart