Section Image

Shirley Martinez

Shirley Martinez, Broker
8 Closed Sales
$6.6M Total Value
$477K - $1.8M Price Range
$822.1K Average Price
Prior 5 years

About Shirley

Home Types: House, MultiFamily
Years of Experience: 11

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,475,000
Average Sale Price
$1,237,500
Price Range
$675K - $1.8M

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,527,000
Average Sale Price
$631,750
Price Range
$477K - $720K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$4,050,000
Average Sale Price
$1,012,500
Price Range
$650K - $1.8M

Shirley's Listings and Deals

Shirley Martinez