Section Image

Steven Jackson

NextHome Nexus
5 Closed Sales
$2.1M Total Value
$264K - $630K Price Range
$427.8K Average Price
Prior 5 years

About Steven

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$810,000
Average Sale Price
$405,000
Price Range
$380K - $430K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,509,000
Average Sale Price
$377,250
Price Range
$264K - $435K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,139,000
Average Sale Price
$427,800
Price Range
$264K - $630K

Steven's Listings and Deals

Agent License: California 01852747

Steven Jackson