Section Image

Sue Leingang

Trailsend Real Estate Inc.
2 Closed Sales
$740K Total Value
$130K - $610K Price Range
$370K Average Price
Prior 5 years

About Sue

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$130,000
Average Sale Price
$130,000

Sue's Listings and Deals

Agent Photo

Sue Leingang