Section Image

Tara Layne

Alex MacWilliam, Inc.
22 Closed Sales
$12M Total Value
$80K - $3.1M Price Range
$546.3K Average Price
Prior 5 years

About Tara

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,320,000
Average Sale Price
$1,660,000
Price Range
$220K - $3.1M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$775,000
Average Sale Price
$775,000

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$7,105,000
Average Sale Price
$592,083
Price Range
$85K - $3.1M

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$4,913,400
Average Sale Price
$491,340
Price Range
$80K - $1.5M

Tara's Listings and Deals

Agent License: Florida 3487956

Tara Layne