Section Image

Tatia Gonzalez

4 Closed Sales
$1.9M Total Value
$134.9K - $740K Price Range
$463.7K Average Price
Prior 5 years

About Tatia

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$134,900
Average Sale Price
$134,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$874,900
Average Sale Price
$437,450
Price Range
$135K - $740K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$980,000
Average Sale Price
$490,000
Price Range
$470K - $510K

Tatia's Listings and Deals

Agent Photo

Tatia Gonzalez