Section Image

Tiffany Fanelli

Berkshire Hathaway Home Svc NM
21 Closed Sales
$8.6M Total Value
$165K - $1.7M Price Range
$411.5K Average Price
Prior 5 years

About Tiffany

Home Types: House, Lot/Land, Commercial

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$480,000
Average Sale Price
$240,000
Price Range
$220K - $260K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,669,435
Average Sale Price
$417,359
Price Range
$340K - $490K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,165,000
Average Sale Price
$388,333
Price Range
$220K - $685K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,669,435
Average Sale Price
$417,359
Price Range
$340K - $490K

Seller Deals

Total Deals
13
Total Value
$5,807,800
Average Sale Price
$446,754
Price Range
$23K - $1.7M

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,834,435
Average Sale Price
$354,304
Price Range
$165K - $490K

Tiffany's Listings and Deals

Tiffany Fanelli